Igor Zakrzewski 
Bocas, znaczy Usta 
wyd. II, bogato poszerzone. Ponad 300 stron akcji. 

Totalnie wciągająca powieść. Sensacja. Przygoda. Psychologia. 
O namiętnościach, traumie, porażkach, rozstaniach, miłości 
i zachowaniu godności. Po niej już nic nie będzie takie samo... 
Twój świat wokół będzie lepszy.
 • asterisk
  Dynamiczne zwroty akcji. Przygoda na 3 kontynentach, w 8 krajach. Wiele przeplatających się i zapierających dech w piersi wątków. 6 wyrazistych bohaterów przeżywających dramaty i wzloty. Porwania i romanse. Ucieczki i miłość do grobowej deski. Będziesz się śmiać i płakać. I bardzo trudno będzie Ci się od niej oderwać. Ta książka uzależnia!
 • asterisk
  Wciąga i Uczy. Połączenie Dramaturgii Kieślowskiego z komiksowym humorem jak w historyjkach o Tytusie, Romku i ATomku. buduje napięcie w stylu Grishama i wciąga zagadkami godnymi Dana Browna.
  Książka zawiera dziesiątki niezwykłych metafor, pisanych tylko dla potrzeb tej historii. Przeżywaj i spójrz na życie z różnych perspektyw niemydlanych bohaterów. Postacie i ich wybory są wielobarwne i często dramatyczne.
 • asterisk
  Robi różnicę. Czytając będziecie czasem zdumieni. A czasem wzruszeni. Ta książka w niewidzialny sposób sprawi, że będziesz się więcej uśmiechać. Nabierzesz dystansu do rzeczy, które Cię martwiły. Niezwykle odmalowane słowem plenery, egzotyczne postacie i głębokie poruszające sprawy. Będziesz sobie zadawać pytanie: "Czy to mogło się wydarzyć naprawdę?"

Po co czekać? Zamów książkę w formie ebooka teraz! (2 formaty: EPUB + PDF)

Igor Zakrzewski

Autor książki

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku,

Ta książka to mozaika ludzkich doświadczeń. Trudnych, wesołych, przygnębiających, wznoszących w górę. Ale doświadczeń. I zupełnie nie jest o mnie. No, może z wyjątkiem jednej postaci... Książka przybrała powieściową, fabularną formę, bo sam nie zniósłbym kolejnego mdłego poradnika o tym jak żyć, jak znaleźć idealnego partnera, jak walczyć z ego, itd. Każdy z nas ma prawo do uczenia się na swoich własnych doświadczeniach. A kształtuje nas samo życie. I wspaniała możliwość osobistego przeżywania go i uczenia się z niego poprzez czas. Z perspektywy kolejnych 10 lat, patrząc wstecz... zauważysz, że sporo rzeczy u Ciebie wygląda inaczej. Mam szczerą i serdeczną nadzieję, że przyczynią się do tego bohaterowie tej książki. Niefrasobliwy i wesoły Konrad po przejściach, dominująca i przedsiębiorcza Małgosia, zmieniająca imiona Aleksandra, niezdecydowana i namiętna Klaudia... i wielu innych. A  także narrator: strojący żarty, czasem kpiący... zmieniający formę by było jeszcze bardziej wciągająco. Wspaniałej lektury i naprawdę fascynujących przygód na 3 kontynentach!
Autor

W tej książce odkryjesz

cloud-download

 CIEKAWE PODEJŚCIE DO ŻYCIA

Bohaterowie tej książki zaliczają doły i górki. Nie tracą jednak pogodnego podejścia. No... nie wszyscy. Żeby nie było zbyt cukierkowo. Ale nie będziemy spojlerować. 

bullseye

SENSACJE I ZAGADKI

Wiele wątków poruszy Cię bardzo. Puls będzie bił szybciej. Będziesz razem z narratorem i bohaterami rozwiązywać tajemnicze zagadki, których tropy prowadzą poza Europę.
Przeżyjesz napady i pościgi. Jak w sensacyjnym filmie.

eercast

PRZYGODY W FASCYNUJĄCH MIEJSCACH

Europa, Ameryka Środkowa i Azja. Przemierzymy malownicze przestrzenie Bliskiego Wschodu, zajrzymy w przyjazne klimaty Panamy i Kostaryki. Weekend w Rzymie totalnie zmieni Twoje nastawienie do tego miasta. Wciągniesz się bez pamięci.

wechat

JAK DOBRZE BYĆ Z LUDŹMI

Na kartach tej powieści, gdziekolwiek się poruszysz spotkasz różne charaktery. Zdradzę Ci pewien sekret. Oni nie byliby tacy jacy są, gdyby nie ludzie ich otaczający. Ale jedno jest pewne. Zaczniesz widzieć więcej w ludziach dookoła.

O Autorze: Igor Zakrzewski

Radosny i nietuzinkowy. Myślący poza boxem. Ledwie opuścił (5 na dyplomie, szóstek nie było) Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim, już zaczął studia podyplomowe na warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Co było na tyle inspirujące, że już w trakcie rzucił pracę etatową i zaczął działać na własny rachunek.
Firm było kilka, ale ćwicząc praktykę wzlotów i upadków miał własne Call Center, zatrudniające ponad 20 osób, jeździł w garniturze i ze śrubokrętem naprawiać komputery, udzielał korepetycji z czego popadło, pisał artykuły do gazet, sprzedawał polisy, przeprowadzał restrukturyzacje firm (1500 pracowników), inwestował na giełdzie i w złoto.
Od 12 lat regularnie edukuje ludzi. Spędził na salach szkoleniowych, konferencjach i wykładach ponad 10000 godzin. Na oko przemawiał już do ponad 25000 osób.  Po polsku i angielsku. Odwiedził wiele krajów na 5 kontynentach.  Ma przyjaciół na 6 kontynentach (z wyjątkiem Antarktydy). Gdziekolwiek się porusza, lubi tam kogoś znać. Zafascynowany kulturą Persji i afrykańskimi klimatami. Wspina się po górach (na razie rekord to 4167m), żegluje na jeziorze i morzu (przez wiele wacht stał za sterem barkentyny mającej blisko 1000m2 ożaglowania). Jednak najbardziej dotąd adrenalinowy wyczyn to skok ze skałek do przepięknej tafli wody w Rajskiej Dolinie w Maroko. Organizuje wyprawy po świecie i tzw. "state-breaker'y", czyli kilkudniowe wypady do interesujących krajów z intensywnymi doświadczeniami tam na miejscu.
Umie się kłócić dynamicznie po angielsku, bez użycia rąk. A na serio to poza swobodnym angielskim potrafi się porozumieć po niemiecku i rosyjsku. A nawet trochę po czesku. Uczy się włoskiego. 20 lat temu badane IQ: 174

Ponad 300 stron niezwykłej akcji, burzliwych przygód i zaskakujących rozwiązań ludzkich dramatów.

Książka dostępna w 2 formatach e-book: EPUB i PDF.

Ta książka jest już bardzo długo wyczekiwana. 6 lat temu ukazała się jej poprzedniczka, czyli mini-powieść, aktualnie już niedostępna na rynku. Wydanie 2018 zwali Cię z nóg!

Teraz będziesz mieć do czynienia prawdziwym hitem!

Po co czekać? Zamów książkę w formie ebooka teraz! (2 formaty: EPUB + PDF)

© 2019 Igor Zakrzewski. All rights Reserved

Operator płatności: Master Jedi sp. z o.o.