Igor Zakrzewski

intro: CO TO #WRACAJDOGRY ?

polityka prywatności, polityka firmy, prawa autorskie

Polityka prywatności
Twoje dane sa bezpieczne i dostępne jedynie w celu, w którym zostały podane. Jeśli chciałbyś wykreślić je z naszej bazy daj nam znać za pomocą poczty e-mail. Decydując sie na korzystanie z darmowych materiałów typu newsletter Master jedi sp. z o.o.

Polityka firmy
1. Uczestnicy szkoleń rezerwując miejsce na szkoleniu lub podpisując listę obecności oświadczają, że nie będą ich nagrywać w żadnej formie. Prawo do rejestrowania warsztatów i szkoleń posiada wyłącznie master jedi sp. z o.o.
2. master jedi sp. z o.o. może podjąć decyzję o odmówieniu uczestnictwa każdemu bez podawania przyczyn.
3. MASTER JEDI SP. Z O.O. nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za to w jaki sposób uczestnicy jego szkoleń korzystają z wiedzy nabytej w ich trakcie.
4. Nie odpowiadamy za używanie przez nieupoważnione osoby naszego logo, kolorystyki i zawartości strony internetowej oraz wykorzystywanie imion i nazwisk kogokolwiek z osób współpracujących ze spółką.
5. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, odwołania szkolenia z winy organizatora, uczestnikowi zostanie niezwłocznie zwrócona cała kwota wpłacona na konto organizatora.
6. W pozostałych przypadkach, wpłacona kwota nie zostanie zwrócona. Posiadaną rezerwację można odstąpić osobie trzeciej.
7. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie szkolenia, w zależności od potrzeb uczestników. 
8. Wszelkiego rodzaju warsztaty, szkolenia i coachingi mają wyłącznie charakter edukacyjny. 
9. Uczestnik rezerwując miejsce na szkoleniu automatycznie akceptuje naszą politykę firmy i politykę prywatności.


Prawa autorskie
Wszelkie materiały znajdujące się na stronie są prawnie zastrzeżone i mogą być używane, powielane, reprodukowane tylko i wyłącznie za pisemną zgodą Zarządu spółki. 
Niektóre ze szkoleń są rejestrowane i rozpowszechniane. Uczestnicy szkoleń rezerwując miejsce i dokonując opłaty za uczestnictwo w kursie jednocześnie zezwalają na rozpowszechnianie ich wizerunku zgodnie z art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Bądźmy w kontakcie

Igor Zakrzewski

© 2018 Igor Zakrzewski. All rights reserved