Igor Zakrzewski

intro: CO TO #WRACAJDOGRY ?

Nadchodzące wydarzenia...

28-30 września 2018

żuławy

Hero call

Przed tobą ważny etap życia. Dość już wahania i chodzenia "w kółko".
Rozpraw się z tym co cię bojkotuje.  Zmień historię osobistą.
Rusz do przodu by to co robisz było naprawdę znaczące. Zostaw po sobie dziedzictwo
.

6-13 listopada 2018
NOWY JORK, USA

UNLEASH YOUR POWER WITHIN

Poznaj Anthony Robbinsa, autora bestsellerów, przedsiębiorcę, filantropa. Dołącz do 50 milionów ludzi z ponad 100 krajów, którzy już doświadczyli jego ciepła, humoru i piorunującej mocy transformacji w ciągu ostatnich czterdziestu lat. Tony zarządza holdingiem 40 firm.  Od przysłowiowego zera i spania w starym samochodzie zbudował imperium o przychodach 5 miliardów dolarów rocznie. 

16-18 listopada 2018

żuławy

inner game

Nie wygrasz gry w świecie zewnętrznym jeśli najpierw nie staniesz się Mistrzem swojej wewnętrznej gry. Zapanuj nad demonami przeszłości. Stwórz mindset błyskotliwego człowieka sukcesu. 

18-20 stycznia 2019

SOCIAL gameS

Zacznij widzieć i słyszeć co naprawdę robią i mówią ludzie. 
Zrozum ich gry. Naucz się mądrze wpływać na nich.
Bądź naturalnym liderem w swoim środowisku. zdobądź moc zmiany narracji kształtującej przyszłość. Stań się wybitnym negocjatorem. 

4-5 lutego 2019
6-7 lutego 2019

rzeszów

MONEY AND YOU
"Pieniądze są szóstym zmysłem, bez którego nie da używać pozostałych pięciu". Ten kurs Igor Zakrzewski poprowadzi gościnnie w Rzeszowie. Wkrótce więcej szczegółów.

15-17 marca 2019

FREEDOM & CHANGE
Załóżmy, że pieniądze są szóstym zmysłem. 
Internet traktujmy jako siódmy.
Bądź obecny w tym błyskawicznie zmieniającym się świecie. dołącz do prawdziwej rewolucji mentalnej i zadbaj o wszystkie 7 zmysłów. nieobecni nie mają racji... bytu.

17-19 maja 2019

MASTER OF THE game

Uświadom sobie potęgę połączenia twardej, racjonalnej wiedzy naukowej,  duchowego dorobku naszej planety oraz elastyczności między jednym a drugim jaką nabędziesz dzięki swojej inteligencji behawioralnej. kwantowy krok w świadomą przyszłość. Stań się tego mistrzem!

17-21 czerwca 2019

ART OF CHARISMA 
& PUBLIC SPEAKING

Dołącz do światowej czołówki mistrzów wystąpień publicznych. wejdź w oszałamiającą energię tworzenia z pasją treningów, mów, szkoleń... które czynią potężną różnicę. naucz się uczyć za pomocą technik przyspieszonej nauki. zarabiaj potężne pieniądze na tej wiedzy, którą już masz.

Bądźmy w kontakcie

Igor Zakrzewski

© 2018 Igor Zakrzewski. All rights reserved