Nadchodzące wydarzenia...

16-18 listopada 2018

żuławy

wewnętrzna gra
(inner gamE)

Nie wygrasz gry w świecie zewnętrznym jeśli najpierw nie staniesz się Mistrzem swojej wewnętrznej gry. Zapanuj nad demonami przeszłości. Stwórz mindset błyskotliwego człowieka sukcesu. 

18-20 stycznia 2019

GRY SPOŁECZNE
(SOCIAL gameS)

Zacznij widzieć i słyszeć co naprawdę robią i mówią ludzie. 
Zrozum ich gry. Naucz się mądrze wpływać na nich.
Bądź naturalnym liderem w swoim środowisku. zdobądź moc zmiany narracji kształtującej przyszłość. Stań się wybitnym negocjatorem. 

4-5 lutego 2019
6-7 lutego 2019

rzeszów

MONEY AND YOU
"Pieniądze są szóstym zmysłem, bez którego nie da używać pozostałych pięciu". Ten kurs Igor Zakrzewski poprowadzi gościnnie w Rzeszowie. Wkrótce więcej szczegółów.

15-17 marca 2019

FREEDOM & CHANGE
Załóżmy, że pieniądze są szóstym zmysłem. 
Internet traktujmy jako siódmy.
Bądź obecny w tym błyskawicznie zmieniającym się świecie. dołącz do prawdziwej rewolucji mentalnej i zadbaj o wszystkie 7 zmysłów. nieobecni nie mają racji... bytu.

17-19 maja 2019

MASTER OF THE game

Uświadom sobie potęgę połączenia twardej, racjonalnej wiedzy naukowej,  duchowego dorobku naszej planety oraz elastyczności między jednym a drugim jaką nabędziesz dzięki swojej inteligencji behawioralnej. kwantowy krok w świadomą przyszłość. Stań się tego mistrzem!

17-21 czerwca 2019

ART OF CHARISMA 
& PUBLIC SPEAKING

Dołącz do światowej czołówki mistrzów wystąpień publicznych. wejdź w oszałamiającą energię tworzenia z pasją treningów, mów, szkoleń... które czynią potężną różnicę. naucz się uczyć za pomocą technik przyspieszonej nauki. zarabiaj potężne pieniądze na tej wiedzy, którą już masz.

TBA

Hero call

Start w ważny etap życia. Dość już wahania i chodzenia "w kółko". Rozpraw się z tym co cię bojkotuje.  Zmień historię osobistą. Rusz do przodu by to co robisz było naprawdę znaczące. Zostaw po sobie dziedzictwo.

Bądźmy w kontakcie

Igor Zakrzewski

© 2019 Igor Zakrzewski. All rights reserved